Domů

Vítáme vás na stránkách outdoorového obchodu Gekko Sport & Outdoor Opava.

V současné době připravuje stěhování našeho kamenného obchodu do nových prostor. Do 23. března nás najdete v centru na Ostrožné ulici. Pak začneme se stěhováním a od začátku dubna se na vás budeme těšit na nové adrese v Kateřinkách naproti Katky.

Co u nás najdete?

Nakoupíte u nás kvalitní oblečení, obuv, batohy, stany, spací pytle, campingové vařiče a nádobí, vybavení pro vysokohorskou turistiku. Naším cílem je prodávat zboží renomovaných českých i zahraničních výrobců, které bude splňovat nároky našich zákazníků.

Součástí obchoduje je také běžeckou „speciálka“, kde se našim běhavým zákazníkům snažíme nabídnout co nejširší nabídku běžeckých bot, oblečení a doplňků využitelných při běhání. V běžeckých botách jsme prodejci anglické barefoot značky Inov-8, největšího světového výrobce bot americké značky Merrell a japonské značky Mizuno.

V zimním období rozšiřujeme sortiment o bežky české značky Sporten včetně všech potřebných doplňků.

O nás

Náš kamenný obchod byl otevřen v Opavě v roce 1997 a od počátku se zaměřoval na prodej vybavení pro outdoorové sporty, které se opět začínaly dostávat do popředí zájmu zvyšujícího se počtu lídí trávících aktivně svůj volný čas.

Pokud raději nakupujete online, můžete to zkusit stránkách https://zebrasport.cz. Pro zboží si pak může přijít i přímo na prodejnu.

Kontakt

Pokud se za námi nemůžete zastavit, nebo vám nefunguje telefonický kontakt, může nám poslat dotaz i přes následující formulář: